SIGNS 4 blandt andre Reichardt kakao.

2085245. SIGNS 4 blandt andre Reichardt kakao.

Reichardt kakao, 58 X 37 cm Trådskilt, 15 X 15 cm Farlig tråd, 15 X 7 cm BP skjold, 16 X 16 cm.

Brugs- og aldersslitage, rust, mærker, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 811