ELEKTRISK KØRET SCOOTERE, Arktis.

2082642. ELEKTRISK KØRET SCOOTERE, Arktis.

Eloped Arctic 2016.
Kører godt, starter let.
2 nøgler.

Brugsslitage, ridser snavsede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eloped Arctic 2016.
Kører godt, starter let.
2 nøgler.

Antal besøg: 921