RICHARD FISHER. ODDER.

RICHARD FISHER. ODDER.
2081967. RICHARD FISHER. ODDER.

Støbt aluminium, 10 cm høj x 15 cm lang. Signeret til base.

Let overfladeslitage med alderen, ellers god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 1.326