LÆDERKNIV, Blanchard, Paris. 20. århundrede.

2078734. LÆDERKNIV, Blanchard, Paris. 20. århundrede.

Længde 18 cm Bredde 16 cm.

Brugsslitage. Mærker på klinge og skaft, en del tør revne i skaftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 18 cm Bredde 16 cm.

Antal besøg: 2.913