HORST MIESLER. Maleri, Amsterdam.

2076695. HORST MIESLER. Maleri, Amsterdam.

Horst Miesler (f. 1934), maleri, Amsterdam, olie på lærred. Afbildning af flere figurer på en promenade ved en vandmasse til venstre foran en overskyet himmel, signeret nederst til højre og med en selvklæbende etiket på bagsiden, 60x88cm (74x103cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 875