SOFABORD, Chippendale stil, 1900-tallet.

207669. SOFABORD, Chippendale stil, 1900-tallet.

Udskåret indretning. Diameter 85 Glasplade.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.442