HERM DIENZ (BK). 'Sølv-violet', mixed media, signeret.

2074320. HERM DIENZ (BK). 'Sølv-violet', mixed media, signeret.

Ernst Hermann "Herm" Dienz (1891-1980), 'Silbern-violett', mixed media, håndskrevet titel nederst til venstre og signeret og dateret nederst til højre: '1967', mål: 69 x 54 cm.

Alderssvarende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alderssvarende stand.

Antal besøg: 614