GÖRAN WÄRFF. Vaser, 2 stk, glas, "Prins", delvis sign., Kosta.

2074049. GÖRAN WÄRFF. Vaser, 2 stk, glas, "Prins", delvis sign., Kosta.

Større vase, signeret "Kosta 46199 Wärff", højde 20 cm.
Mindre vase, højde 16 cm.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre vase, højde 16 cm.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besøg: 1.374