SPEJLAMPER, et par 18/1900 tallet.

207242. SPEJLAMPER, et par 18/1900 tallet.

Forgyldt metal med dekoration af engle og plantepynt. Højde 40 cm.

Bagstykker til spejle mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.130