BARSKAB, barokstil, 20. århundrede.

2072356. BARSKAB, barokstil, 20. århundrede.

Indvendig med belysning og dekoration af våbenskjolde og glashylder.
Ydersiden er rigt dekoreret i relief med macarons, bladguirlander og vinstokke.
Længde 94, bredde 51, højde 168 cm.

Nøgle knækket i lås, stødmærke og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.313