SIGURD RING. olie på lærred, signeret.

2071647. SIGURD RING. olie på lærred, signeret.

Størrelse 57 x 47 cm, samlet størrelse 75 x 65 cm-.

Ramme med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med ridser.

Antal besøg: 1.655