STOLE, 1 par, renæssancestil, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

206977. STOLE, 1 par, renæssancestil, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

Eg, udskåret dekoration, træsæde med dekoration af et skjold flankeret af to nymfer.

Have på. Mærker. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Mærker. Pletter.

Antal besøg: 434