RØD & HVID STENSÆT ARMBÅND.

RØD & HVID STENSÆT ARMBÅND.
2069539. RØD & HVID STENSÆT ARMBÅND.

Et armbånd skiftevis sat med røde og hvide runde cubic zirconia sten i sølv.

Dette armbånd er skiftevis klosæt med 27 røde og 27 hvide rundskårne cubic zirconia.

Hver af stenene måler ca. 3 mm i diameter.

Armbåndet er udstyret med en åben bokslås og en dobbelt sikkerhedslås. Den er 18 cm lang ca.

Dette armbånd er sølv, stemplet "925".

Samlet vægt: 7,7 gram.

Som ny/god.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt: 7,7 gram.

Som ny/god.

Antal besøg: 455