Et armbånd skiftevis sat med røde og hvide runde cubic zirconia sten i sølv.
Dette armbånd er skiftevis klosæt med 27 røde og 27 hvide rundskårne cubic zirconia.
Hver af stenene måler ca. 3 mm i diameter.
Armbåndet er udstyret med en åben bokslås og en dobbelt sikkerhedslås. Den er 18 cm lang ca.
Dette armbånd er sølv, stemplet "925".
Samlet vægt: 7,7 gram.
Som ny/god.