OKÄND KONSTNÄR. Gouache. 2 stk. Havlandskab. Signeret Knight Spurs. Dateret 1919 og 1921.

206885. OKÄND KONSTNÄR. Gouache. 2 stk. Havlandskab. Signeret Knight Spurs. Dateret 1919 og 1921.

32,5x17 cm. Dateret 1921.
29,5 x 15,5 cm. Dateret 1919.

Rammer med afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

32,5x17 cm. Dateret 1921.
29,5 x 15,5 cm. Dateret 1919.

Rammer med afslag.

Antal besøg: 925