KAFFESKERE, 6 stk. Sameskedar, Persson Aktiebolag CO, Haparanda.

206687. KAFFESKERE, 6 stk. Sameskedar, Persson Aktiebolag CO, Haparanda.

Fremstillingsår 1961-1964 Længde 10 cm.

Monogram signeret AAC, mindre ridser En ske fra Åhlins Silversmide Ab, Luleå.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.038