ARMBANDUR, LONGINES, 1940'erne.

2065352. ARMBANDUR, LONGINES, 1940'erne.

Herreur, Longines, armbåndsur, elastisk stållænke. plexiglas, manuel opgave, stregindeks og arabertal, lille sekundviser.
Diameter 32,15 mm Størrelse med armbånd ca 18 cm.

Ridser og Overfladeslitage. Armbånd uden elasticitet nogle steder.
Arbejdet på registreringstidspunktet, ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.413