BORD, barokstil, 1920'erne.

BORD, barokstil, 1920'erne.
206521. BORD, barokstil, 1920'erne.

Fineret i birk, intarsia. Rund skive på koblet bund med spiralformede ben. Diameter 64, højde 61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 655