SERVERINGSKAB, eg, århundredeskiftet 1900.

2064402. SERVERINGSKAB, eg, århundredeskiftet 1900.

Serveringsskab, underskab, udskåret eg. Sverige, århundredeskiftet 1900 Højde ca 98 cm Bredde ca 154 cm Dybde ca 63 cm.

God stand, overdel mangler, nøgle ikke original.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.321