MARTIN STENBERG. Komposition, mixed media, signeret, dateret 91.

2064333. MARTIN STENBERG. Komposition, mixed media, signeret, dateret 91.

Rammemål 71 x 101 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 71 x 101 cm.

Antal besøg: 477