DESK, Jugend, begyndelsen af det 20. århundrede.

20635. DESK, Jugend, begyndelsen af det 20. århundrede.

Egetræ. Kiste med fem skuffer. Skive betrukket med grønt læder. Længde 150, bredde 74, højde 77 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 6.191