ARMBÅND LAVA STEN.

ARMBÅND LAVA STEN.
2062802. ARMBÅND LAVA STEN.

Armbånd med historisk ansigt, sandsynligvis lavasten.
Stenenes størrelse ca 1,5x1,5 cm ustemplet metal.
Længde 16 cm.

Brugsslitage, 1 sten med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!
2062802. ARMBÅND LAVA STEN.

Længde 16 cm.

Antal besøg: 401