FIGUR med lager, sandsynligvis orientalsk, 20. århundrede.

206249. FIGUR med lager, sandsynligvis orientalsk, 20. århundrede.

Højde 58 cm.

Skade. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 58 cm.

Skade. Overfladeslitage.

Antal besøg: 624