ROLF LIDBERG. Akvarel, monogram signeret og dateret -83.

206195. ROLF LIDBERG. Akvarel, monogram signeret og dateret -83.

"Hukommelse fra High Coast Marathon". Mål 24,4 x 50 cm.

Moderat Brugsslitage.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Moderat Brugsslitage.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 1.332