HAVEMØBLER, 5 dele, bryggerimodel, første halvdel af det 20. århundrede.

206137. HAVEMØBLER, 5 dele, bryggerimodel, første halvdel af det 20. århundrede.

4 stole og bord.
Bordet måler ca 111 x 59 cm.

nogle brædder løse, malingstab rust, aldersrelateret slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stole og bord.
Bordet måler ca 111 x 59 cm.

Antal besøg: 1.004