SALONBORD, anden halvdel af 1800-tallet.

206064. SALONBORD, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med mahogni. Oval skive på søjlebund. Længde 133, bredde 95, højde 76 cm.

Slitage, lejlighedsvis skade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, lejlighedsvis skade.

Antal besøg: 363