SEKRETÆR, 1920'erne-30'erne.

SEKRETÆR, 1920'erne-30'erne.
205873. SEKRETÆR, 1920'erne-30'erne.

Fineret med birk. To skuffer. Nedklappelig klap med skuffer bagved. Længde 90, bredde 50, højde 105 cm.

Brugsslitage, klappen kan ikke lukkes helt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.833