Arena Copenhagen halskæde blomst.

2057705. Arena Copenhagen halskæde blomst.

Halskæde fra Arena Copenhagen, udført i 925 forgyldt sølv (stemplet).
længde ca.: 40 cm.
vægt ca.: 3,4 g.

Alderssvarende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde ca.: 40 cm.
vægt ca.: 3,4 g.

Alderssvarende stand.

Antal besøg: 863