HØJSKAB, sen empire, elm/sværtet, 1800-tallet.

205697. HØJSKAB, sen empire, elm/sværtet, 1800-tallet.

Indret med skuffer og hylder.
Drejede sorte detaljer.
Højde 210 cm, længde 127 cm, bredde ca. 40 cm.

Finerskader / slitage / ridser / blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indret med skuffer og hylder.
Drejede sorte detaljer.

Antal besøg: 940