HÖGANÄSBOLAGET. Vase, keramik.

2056722. HÖGANÄSBOLAGET. Vase, keramik.

Signeret med fabriksstempel og 107.
Højde ca. 22 cm.

Brugsslitage. Knitrende vanvid.

Tema

Modern pottery

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 22 cm.

Tema

Modern pottery

Antal besøg: 729