Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskab med skatere. Olie på lærred, signeret og dateret 1936.
205453. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskab med skatere. Olie på lærred, signeret og dateret 1936.
61x51 cm.
Vis hele teksten
Mindre farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
61x51 cm.
Vis hele teksten
Mindre farvetab.
Antal besøg:
952