SKÅP, Oscar Edv. Ekelund Snickerifabriks AB, 1940'erne.

2053983. SKÅP, Oscar Edv. Ekelund Snickerifabriks AB, 1940'erne.

Fineret med mahogni. Skåret indretning. Tre låger med underliggende hylder. Længde ca 163, bredde 46, højde 115 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Tørre revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 807