HERMAN FOGELIN. Skål, stentøj, signeret.

2053905. HERMAN FOGELIN. Skål, stentøj, signeret.

Udsmykning af blandt andet vegetation i blåt. Diameter ca 29 cm, højde ca 13 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herman Fogelin (1947–2020)

Tema

Herman Fogelin

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herman Fogelin (1947–2020)

Tema

Herman Fogelin

Antal besøg: 1.822