ELBAS, Ibanez, "Ergodyne", slutningen af det 20. århundrede.

205371. ELBAS, Ibanez, "Ergodyne", slutningen af det 20. århundrede.

I et blødt etui. Længde 117 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 772