DISPLAYSKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

2052723. DISPLAYSKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

Fineret med gran. Overdel med glaseret skabslåge og gavl. Underdel med foldelåge og skuffe. Længde 98. Bredde 60. Højde 226 cm.

Have på. Ridser og mærker. Mindre finerskader. Ikke funktionstestet belysning.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 333