KJELL REMY. Sæt malerier. Olie på lærred/ Panel. 2 stk. Underskrevet.

205248. KJELL REMY. Sæt malerier. Olie på lærred/ Panel. 2 stk. Underskrevet.

1 olie på lærred, stilleben med køkkenredskaber, signeret Kjell Remy, 74x58 cm 1 olie på Panel, komposition, signeret Kjell Remy, 54,5x56 cm.

Gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet.

Antal besøg: 1.650