JOSEP BERGA I BOADA. portræt af en maler.

2051437. JOSEP BERGA I BOADA. portræt af en maler.

Olie på lærred Signeret og dateret 1919 95x50 cm.

Billedhuller, lap bagpå og revner i stoffet.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.160