SENGERAMMER OG NÆRKBORDE, jern og messing.

2051134. SENGERAMMER OG NÆRKBORDE, jern og messing.

Senge- og sengebord i sortmalet jern og messingdetaljer med tilhørende sengebord. Moderne fremstilling.
Endehøjde bagpå 118 cm, foran 85 cm Bredde 120 cm Længde 200 cm Natbord 42 x 42 x 59 cm.

Sengebunden mangler. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 715