BJÖRN JULIN. Mixed media, signeret.

2050809. BJÖRN JULIN. Mixed media, signeret.

Mål på billedfladen ca 39 x 45 cm Rammemål ca 45 x 54 cm.

Ikke undersøgt uden for ramme, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 734