JOHN FRANK SWINGLER. Akvarel, signeret.

2050469. JOHN FRANK SWINGLER. Akvarel, signeret.

Rammemål: 79 x 65 cm.

Gulnet blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 79 x 65 cm.

Gulnet blad.

Antal besøg: 878