HARRY THOMANDER. Landskab. Olie på lærred. Signeret Thomander.

204864. HARRY THOMANDER. Landskab. Olie på lærred. Signeret Thomander.

22x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

22x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.098