ACKE ÅSLUND. original litografi, stigende heste, dateret 1922.

204817. ACKE ÅSLUND. original litografi, stigende heste, dateret 1922.

33 x 45 cm.

gulnet måtte.

Kunstner/designer

Acke Åslund (1881–1958)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 45 cm.

gulnet måtte.

Kunstner/designer

Acke Åslund (1881–1958)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 4.752