PIEDESTAL, forgyldt træ med marmorplader.

204798. PIEDESTAL, forgyldt træ med marmorplader.

højde 65 cm, 25 x 25 cm.

malingstab, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 65 cm, 25 x 25 cm.

malingstab, Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 490