ÅKE WICKSTRÖM. Interiør med pige. Olie på lærred, signeret.

204715. ÅKE WICKSTRÖM. Interiør med pige. Olie på lærred, signeret.

54x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Åke Wickström (1927–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

54x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besøg: 660