PARAPLYSTAND, keramik, guld Imari, Japan. 20. århundrede.

2046160. PARAPLYSTAND, keramik, guld Imari, Japan. 20. århundrede.

Diameter ca. 21, højde 45 cm.

Ridser. Mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 21, højde 45 cm.

Ridser. Mærker.

Antal besøg: 544