ERNST SVEDBOM. Kande, tin, Sverige.

2046151. ERNST SVEDBOM. Kande, tin, Sverige.

Højde ca 19 cm Indgraveret tekst, HPR 1959.

Graveret, skrammer/ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.024