2045612. HANS-WERNER SAHM. Trappe til himlen, pres.
Hans-Werner Sahm (1943-2020), grafisk tryk, indrammet bag glas, signeret og dateret nederst til højre: '91', billedstørrelse ca.: 60 x 80 cm, rammemål ca.Mål: 96x115x5,5 cm.