Kommode, kopi i gustaviansk stil efter Hultstén, 18/1900-tallet.

204522. Kommode, kopi i gustaviansk stil efter Hultstén, 18/1900-tallet.

3 skuffer, messingliste "løbende hund" i øverste skuffe. Fineret med skakternet mønster og blomsterkurv. gittermønster på siderne. Marmor top.
L 78 B 48 H 78.

Finertab, aldersslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

L 78 B 48 H 78.

Finertab, aldersslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 817