SIDEBORD med klapper i engelsk stil.

2044949. SIDEBORD med klapper i engelsk stil.

Højde 53 cm, dybde 37 cm, bredde foldet ned 46 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 519