HENRI MATISSE. efter: "Nu bleu", farvelitografi, uindrammet.

2044927. HENRI MATISSE. efter: "Nu bleu", farvelitografi, uindrammet.

signeret og dateret H. Matisse -52 i printet, arkmål ca 59x44 cm.

Pletter, folder.

Kunstner/designer

Henri Matisse (1869–1954)

Tema

Al Eklund

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter, folder.

Kunstner/designer

Henri Matisse (1869–1954)

Tema

Al Eklund

Antal besøg: 2.146