SPISGRUPPE, 12 dele, Empirestil, 20. århundrede.

204444. SPISGRUPPE, 12 dele, Empirestil, 20. århundrede.

Bordstørrelse, længde 149, bredde 84, højde 78 cm Tre indsatser med bredde 22,5 cm, 101,5 cm og 50 cm Otte stole, polstrede hynder i plys.

Mindre slitage, ridser og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 993